Ultra Hi-Float jest to ciekły materiał tworzywa sztucznego, który wysycha wewnątrz balonu
w celu utworzenia powłoki, która zapobiega ulatnianiu się helu bądź powietrza i sprawia,
że lateksowe balony unoszą się do 25 razy dłużej !

ŚREDNI CZAS LATANIA BALONÓW Z ULTRA HI-FLOAT

INSTRUKCJA

1. Umieść pompkę w butelce i dokręć pompkę do butelki.

2. Przekręcić górną pompę w lewo, aby odblokować dyszę.

3. Tylko przy pierwszym użyciu, przytrzymaj plastikowy pojemnik pod pompką i naciśnij kilka razy, aż Ultra Hi-Float zacznie lecieć z pompki.

 

4. Przesuń otwarcie balonu nad dyszą wylotową pompki tak daleko, jak to możliwe, aby wstrzyknąć Ultra Hi-Float najgłębiej jak się da do wnętrza balonu.

5. Wciśnij tłok pompki zgodnie z wytycznymi zawartymi w powyższej tabeli.
UWAGA: Aplikacja Ultra Hi-Float jest o wiele łatwiejsza, jeśli butelka jest przechowywana w ciepłym miejscu.

 

6. Po wciśnięciu pompki i zaaplikowaniu odpowiedniej ilości Ultra Hi-Float należy wyjąć dyszę pompki z balonu, ściskając szyjkę balonu.

 

7. Przytrzymaj delikatnie balon poniżej szyjki, aby zapobiec przedostania się płynu do szyjki i rozprowadź Ultra-Hi-Float po wewnętrznej stronie balona poprzez pocieranie.

8. Nadmuchaj balon, aż osiągnie swój pożądany kształt. (Jeśli balon początkowo nie unosi się, prawdopodobnie trzeba dodać więcej helu i nadmuchać balon do największego dla niego rozmiaru).

 

9. Zawiąż ręcznie balon i/lub zamocuj wstążkę z zamknięciami do helu. (Zawiązanie ręczne balonu dodatkowo uszczelni balon)

11. Pozostaw Ultra-Hi-Float w balonie do wyschnięcia na co najmniej kilka godzin przed przeniesieniem go do docelowego miejsca.

12. Aby osiągnąć maksymalny czas unoszenia się balonów z Ultra-Hi-Float, należy przechowywać balony w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych o temperaturze pomiędzy 22-26 stopni Celsjusza.