Na targach, w których producent balonów i nadruków na balonach Everts-Pol wystawia swoje produkty można zobaczyć różnorodne wzory balonów jak i wzory balonów z nadrukiem. Nadruki na targi wykonujemy każdą metodą druku tak, aby klient miał możliwość zobaczenia na własne oczy różnicę pomiędzy nadrukami na balonach wykonanymi metodą sitodrukową a nadrukami na balonach wykonanymi metodą laserprint. Pokazujemy akcesoria do balonów, które mamy w aktualnej ofercie oraz akcesoria, które zamierzamy wprowadzić do naszej oferty. Odwiedzający nasze stoisko otrzymują od nas katalog z samą ofertą balonową, bądź katalog z ofertą i próbkami balonów. W takich katalogach znajdują się rodzaje naszych balonów jak i wszystkie kolory balonów dostępne w naszej ofercie. Niestety ze względu na rozmiary akcesoriów do balonów nie dołączamy owych próbek do katalogu. Zbieramy na targach opinie na temat naszych produktów i rozmawiamy z odwiedzającymi targi wprowadzając ich w głąb balonowego świata. Kiedy targi dobiegną końca nie zostawiamy odwiedzających nasze stoisko samych sobie. Wysyłamy do każdego rozmówcy oficjalne podziękowanie oraz indywidualną ofertę.

TARGI NA KTÓRYCH MOŻNA NAS SPOTKAĆ :

 

PSI_LOGO_4C_negativPSI to miejsce spotkań producentów i dystrybutorów z branży artykułów promocyjnych, prezentujących najnowsze innowacje i wiodące trendy. Tym samym targi są wydarzeniem rozpoczynającym nowy rok biznesowy. Podczas show uczestnicy mają niepowtarzalną okazję zobaczyć premiery nieprezentowanych nigdzie wcześniej produktów. PSI umożliwia wystawcom oraz zwiedzającym poszerzyć ich wiedzę, rozwinąć sieć kontaktów oraz wymienić cenne informacje.
Everts-Pol jako polski producent balonów i nadruków na balonach jest wystawcą na targach PSI już od kilkunastu lat. Jesteśmy również członkiem targów PSI. Co roku wystawiamy nasze coraz to lepsze balony, nadruki na balonach i akcesoria do balonów, które są udoskonalane z roku na rok. Prezentujemy również nowe rodzaje balonów i akcesoriów do balonów aby wprowadzić je w późniejszym czasie do naszej oferty.

 

indeks
Bierzemy również udział w Norymberskich targach zabawek. Uznawane są one za największe na świecie targi zabawek. Targi są dostępne tylko dla specjalistów z branży zabawek, przedstawicieli prasy i zaproszonych gości. Polski producent balonów również na tych targach bierze czynny udział  prezentując swój produkt czyli balony, balony reklamowe i akcesoria do balonów.

 

rd1_640x360
Można nas znaleźć nie tylko na zagranicznych targach. W Polsce od kilku lat możemy się spotykać na targach RemaDays. RemaDays Warsaw to jedne z największych wydarzeń branży reklamowej na świecie i nie mogło nas tam zabraknąć. Na Polskich targach wystawiamy wystawiamy wszystkie rodzaje balonów jak i akcesoria do balonów, które posiadamy w ofercie oraz nowe- te, które zamierzamy wprowadzić do naszej oferty by zadowolić naszych klientów.

 

Baner_FM-data_728x90
7 i 8 września 2016 roku będzie nas również można zobaczyć na festiwalu marketingu, na którym to wystawiamy nasze balony. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko B8.