Everts-Pol jest to firma produkująca balony lateksowe, nadruki na balonach lateksowych oraz akcesoria do balonów. Jako, że jesteśmy polskim producentem, posiadamy szeroki asortyment różnych rodzajów i kolorów balonów wraz z akcesoriami w najniższych cenach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnej wielkości balony standardowe (balony lateksowe o regularnym kształcie),  balony serca, balony piłki i balony do modelowania. OFERTA

Balony reklamowe z nadrukiem – idealny upominek reklamowy

Balony z nadrukiem to jeden z najczęściej i najskuteczniej wykorzystywanych nośników reklamy, szczególnie polecany na otwarcia  lub urodziny firm bądź placówek handlowych, różnego typu festyny  i imprezy okolicznościowe.
Dzięki niskiej cenie jednostkowej, balony reklamowe to idealny upominek reklamowy dla wszystkich klientów od najmłodszego do najstarszego.
Wręczając baloniki z nadrukiem nie tylko reklamujemy swoją firmę, ale też otrzymujemy uśmiech i zadowolenie klienta.
Balony reklamowe są nie tylko skuteczną reklamą firmy, ale mogą także stać się lokalną atrakcją. Balony takie uatrakcyjnią imprezy masowe, eventy, targi czy festyny lokalne.
Nadruki reklamowe wykonujemy dwoma metodami, metodą sitodrukową i metodą laserprint na większości rodzajach balonów.
Nadruki na balonach produkujemy według indywidualnego projektu klienta.

Balony z nadrukiem – czas realizacji i proces przyjęcia zamówienia

Zamówienia przyjmujemy tylko i wyłącznie przez e-mail, fax bądź przez formularz zamówienia dostępny na naszej stornie internetowej.
W zamówieniu powinno się uwzględnić  ilość balonów, rozmiar balonów, typ balona (standardowy,balon w kształcie serca, balon piłka), kolor balona, rodzaj balona (metalizowany czy matowy).
Aby skrócić proces zamówienia potrzebne jest nam również logo w formacie .ai, eps lub .pdf  oraz informacja o akcesoriach do balonów.
Pomocne informacje do złożenia zamówienia znajdują się na naszej stronie internetowe.
Pomoc oferujemy również przez rozmowę telefoniczną i live chat dostępny na stronie od 8:00 do 16:00
Gdy mamy kompletne zamówienie, tworzymy indywidualny kosztorys dla każdego klienta.
Aby zrealizować zamówienie potrzebny jest nam podpisany i zwrócony skan lub zdjęcie kosztorysu, co najmniej wpłata zaliczki wraz z wysłaniem potwierdzenia oraz akceptacja wizualizacji logo na balonie, którą otrzymujecie Państwo od nas przy każdym zamówieniu . Gdy formalności dobiegną końca zaczynamy działać i produkować nadruk na balonach.
Standardowy czas realizacji jest to ok. 7 dni roboczych.
Minimalne zamówienie 500 lub 1000 sztuk.
Przed wysłaniem balonów do Państwa potrzebujemy uregulowanej przez Państwa należności za balony z nadrukiem, jeżeli została wpłacona zaliczka.

Balony bez nadruku i akcesoria do balonów – czas realizacji  proces złożenia zamówienia.

Proces zamówienia balonów bez nadruku przebiega podobnie do procesu zamówienia balonów z nadrukiem.
Zamówienia przyjmujemy przez e-mail lub fax.
W wiadomości z zamówieniem prosimy uwzględnić ilość balonów, rozmiar balonów, typ balonów oraz informację o akcesoriach do balonów.
Istnieje możliwość zamówienia samych akcesoriów.
Otrzymają Państwo od nas fakturę do zapłaty, gdy otrzymamy na nasze konto należność za kompletne zamówienie następuje wysyłka towaru do klienta.

Promocje i rabaty

Dla wszystkich klientów firma Everts-Pol przygotowała wrześniową balonową promocję.
-5% na hasło „(aktualne hasło z reklamy)” dla klientów firmy Everts-Pol regulamin promocji dostępny na stronie internetowej (klik).

Agencje reklamowe i stali klienci otrzymują od naszej firmy stałe rabaty.
Inne rabaty nie łączą się z promocją -5% na hasło „(aktualne hasło z reklamy)” regulamin dostępny na naszej stronie internetowej (klik)