Balony serca w kolorze różowym

6,8526,47

ROZMIAR KOD PAKOWANIE
Po nadmuchaniu 28 cm 16004000 100, 50, 25

Opis

Balony serca w kolorze różowym 040

Balony serca różowe polskiej produkcji są świetną dekoracją na każdą imprezę.
Z balonami sercami różowymi tworzysz niepowtarzalną dekorację, która z pewnością będzie cieszyła się uznaniem wśród Twoich gości.
Balony serca różowe świetnie sprawdzą się podczas tworzenia bukietów balonowych, łuków, balonowych dekoracji weselnych, balonowych ścianek czy balonowych dekoracji urodzinowych.

Balony serca różowe to najlepsza dekoracja na Twoją imprezę. Balony serca różowe udekorują pomieszczenie, nadając niepowtarzalny wygląd. Zastanawiasz się, gdzie kupić balony? Znalazłeś idealne miejsce.
W naszej ofercie znajdziesz balony najwyższej jakości. Duża gama kolorystyczna dostępnych balonów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kolor. Balony białe sprawdzą się jako dekoracja na urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Planujesz chrzciny, 18-nastkę, urodziny dziecka czy sylwester? Balony białe z pewnością udekorują Twoją imprezę.
W bogatym asortymencie naszego sklepu z balonami znajdziesz balony o urzekającej kolorystyce.
Dzięki wysokiej jakości Balony serca różowe idealnie sprawdzą się podczas dekoracji w domowym zaciszu, jak i dekoracji tworzonych przez dekoratorów.

 

Ostrzeżenie! Balony nie są dozwolone dla dzieci poniżej 3 roku życia. Dzieci poniżej 3 roku życia mogą zadławić się drobnymi elementami pękniętego balonu. Balony należy pompować tylko za pomocą pompki. Unikać kontaktu z twarzą i oczami.
Balony zostały wykonane z naturalnego lateksu ulegającemu w 100% biodegradacji .
Przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy w suchym i ciemnym pomieszczeniu, w temperaturze powyżej +5°C. Waga i rozmiar 1 paczki balonów może ulec zmianie. Zarówno kolory poszczególnych balonów jak i kolory na zdjęciach mogą się znacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu  komputerowego oraz indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Rozmiar

Wysokość balona po nadmuchaniu 28 cm

Ilość balonów w 1 paczce

25 szt, 50 szt, 100 szt