Balony przezroczyste krystaliczny pomarańczowy

5,5421,18

 

ROZMIAR KOD PAKOWANIE
11” – 27 cm 11032000 100, 50, 25
12” –  30 cm 12032000 100, 50, 25

 

Opis

Balony przezroczyste pomarańczowe kolor 320

Balony przezroczyste pomarańczowe polskiej produkcji są świetną dekoracją na każdą imprezę.
Z balonami przezroczystymi pomarańczowymi stworzysz niepowtarzalną dekorację, która z pewnością będzie cieszyła się uznaniem wśród Twoich gości.
Balony przezroczyste pomarańczowe świetnie sprawdzą się podczas tworzenia bukietów balonowych, łuków, balonowych dekoracji weselnych, balonowych ścianek czy balonowych dekoracji urodzinowych.

Balony przezroczyste pomarańczowe to najlepsza dekoracja na Twoją imprezę. Balony przezroczyste pomarańczowe udekorują pomieszczenie, nadając niepowtarzalny wygląd. Zastanawiasz się, gdzie kupić balony? Znalazłeś idealne miejsce.
W naszej ofercie znajdziesz balony najwyższej jakości. Duża gama kolorystyczna dostępnych balonów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kolor. Balony białe sprawdzą się jako dekoracja na urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Planujesz chrzciny, 18-nastkę, urodziny dziecka czy sylwester? Balony białe z pewnością udekorują Twoją imprezę.
W bogatym asortymencie naszego sklepu z balonami znajdziesz balony o urzekającej kolorystyce.
Dzięki wysokiej jakości Balony przezroczyste pomarańczowe idealnie sprawdzą się podczas dekoracji w domowym zaciszu, jak i dekoracji tworzonych przez dekoratorów.

Ostrzeżenie! Balony nie są dozwolone dla dzieci poniżej 3 roku życia. Dzieci poniżej 3 roku życia mogą zadławić się drobnymi elementami pękniętego balonu. Balony należy pompować tylko za pomocą pompki. Unikać kontaktu z twarzą i oczami.
Balony zostały wykonane z naturalnego lateksu ulegającemu w 100% biodegradacji.
Przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy w suchym i ciemnym pomieszczeniu, w temperaturze powyżej +5°C. Waga i rozmiar jednej paczki balonów może ulec zmianie. Zarówno kolory poszczególnych balonów, jak i kolory na zdjęciach mogą się znacznie różnić od rzeczywistych-wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Rozmiar

12" – 30 cm

Ilość

25 szt, 50 szt, 100 szt