Balony pastelowe kolor jasny żółty

4,0719,04

ROZMIAR KOD PAKOWANIE
11” – 27 cm 11001000 100, 50, 25
12” –  30 cm 12001000 100, 50, 25

Opis

Balony jasno żółte kolor 010

Balony pastelowe jasno żółte polskiej produkcji są świetną dekoracją na każdą imprezę.
Z balonami pastelowymi jasno żółtymi stworzysz niepowtarzalną dekorację, która z pewnością będzie cieszyła się uznaniem wśród Twoich gości.
Balony jasno żółte świetnie sprawdzą się podczas tworzenia bukietów balonowych, łuków, balonowych dekoracji weselnych, balonowych ścianek czy balonowych dekoracji urodzinowych.

Balony jasno żółte to najlepsza dekoracja na Twoją imprezę. Balony pastelowe jasno żółte udekorują pomieszczenie, nadając niepowtarzalny wygląd. Zastanawiasz się, gdzie kupić balony? Znalazłeś idealne miejsce.
W naszej ofercie znajdziesz balony najwyższej jakości. Duża gama kolorystyczna dostępnych balonów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kolor. Balony białe sprawdzą się jako dekoracja na urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Planujesz chrzciny, 18-nastkę, urodziny dziecka czy sylwester? Balony białe z pewnością udekorują Twoją imprezę.
W bogatym asortymencie naszego sklepu z balonami znajdziesz balony o urzekającej kolorystyce.
Dzięki wysokiej jakości Balony pastelowe jasno żółte idealnie sprawdzą się podczas dekoracji w domowym zaciszu, jak i dekoracji tworzonych przez dekoratorów.

Ostrzeżenie! Balony nie są dozwolone dla dzieci poniżej 3 roku życia. Dzieci poniżej 3 roku życia mogą zadławić się drobnymi elementami pękniętego balonu. Balony należy pompować tylko za pomocą pompki. Unikać kontaktu z twarzą i oczami.
Balony zostały wykonane z naturalnego lateksu ulegającemu w 100% biodegradacji.
Przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy w suchym i ciemnym pomieszczeniu, w temperaturze powyżej +5°C. Waga i rozmiar jednej paczki balonów może ulec zmianie. Zarówno kolory poszczególnych balonów, jak i kolory na zdjęciach mogą się znacznie różnić od rzeczywistych-wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Rozmiar

11" – 27 cm, 12" – 30 cm

Ilość

25 szt, 50 szt, 100 szt